United states France Germany Iran China Russia Spain Egypt Hong Kong

FARSI

 

  • سرم تا 98% سبب کاهش DHT در پوست سر و فولیکول ها می شود
  • سرم در چرخه بیداری/خواب موها اختلال ایجاد می کند، از این رو موها همیشه در حالت بیداری هستند
  • سرم با استفاده از مکمل اتساع عروقی (vasodialator) به افزایش جریان خون در فولیکول ها کمک می کند
  • در سرم از یکی از پیشرفته ترین نفوذ کننده های پوستی (Laurocapram) برای وارد کردن ویتامین ها و مواد آلی به فولیکول ها استفاده شده است (B3 {نیاسین}، B5 {اسید پانتوتنیک}، B6، B7 {بیوتین} و روی)
  • سرم از هر دو فرم پپتید مس (GHK-Cu و AHK-Cu) برای افزایش میزان رشد موها تا 155% استفاده می کند
  • سرم از ماینوکسیدیل بعنوان یک مکمل اتساع عروقی استفاده نمی کند، در فرمول های ما از فن آوری جدیدتر و مؤثرتری با ایمنی کامل به نام "مکمل اتساع عروقی Kopyrrol" استفاده می شود. این فرمول مواد مغذی و مورد نیاز رشد موها را از طریق اتساع شریان های خونی اطراف فولیکول های مو وارد می کند.

 

در مردان بطور تقریبی 5% از تستوسترون با کاهش 5α روبرو شده و به نوع قدرتمند تری از آندروژن تبدیل می شوند به نام DHT (دی هیدروتستوسترون) که یک هورمون جنسی در مردان و یک آندروژن است. آنزیم 5 آلفا ریداکتاز (5α-reductase) سبب سنتز و ترکیب DHT در غدد فوق کلیوی، فولیکول های مو، غدد جنسی در مردان (بیضه ها) و پروستات می شود. ایجاد تغییرات در متابولیسم آندروژن در بدن زنان و مردان سبب ریختن موها در افراد بالغ می شود – این حالت در مردان نسبت به زنان بیشتر مشاهده می شود. DHT نقش مهمی در ریختن موها دارد.

به گفته متخصصان، 95% از موارد الگوی ریزش مو در مردان بدلیل تأثیرات DHT بر فولیکول های مو است. میزان تولید DHT در مردان تقریباً بطور کلی به ساختار ژنتیکی آنها بستگی دارد – هرچه میزان DHT تولیدی بیشتر باشد، حالت مینیاتوری شدن به میزان بیشتر و گسترده تری ایجاد می شود و در نتیجه میزان ریزش موها بیشتر خواهد بود.

خیر، ما از ماینوکسیدیل بعنوان یک مکمل اتساع عروقی در سرم خود استفاده نمی کنیم، بلکه در فرمول های ما از فن آوری جدیدتر و مؤثرتری با ایمنی کامل به نام "مکمل اتساع عروقی Kopyrrol" استفاده می شود. این فرمول مواد مغذی و مورد نیاز رشد موها را از طریق اتساع شریان های خونی اطراف فولیکول های مو وارد می کند.

دو روش وجود دارد، یکی از آنها (پروپشیا (فیناستراید)، دوتاستراید) است که عوارض جانبی شناخته شده ای دارد)، روش دوم که یک روش ایمن نیز هست، کاهش DHT فقط در پوست سر است.

پروپشیا (فیناستراید) عوارض جانبی فیناستراید شامل این موارد می شود: ضعف و لاغری (1.1% تا 5.81%)، انزال غیرطبیعی (7.2%)، کاهش در مقدار ماده منی (0.9% تا 2.8%)، عملکرد جنسی غیرطبیعی (2.5%)، بزرگ شدن سینه ها (2.2%)، ناتوانی جنسی (1.3%)، اختلال در انزال (1.2%) و درد در بیضه. According to the product package insert, resolution occurred in men who discontinued therapy with finasterid due to these side effects and in most men who continued therapy. Merck در دسامبر 2010، افسردگی را بعنوان یکی از عوارض جانبی فیناستراید اضافه کرد.

محصولات ما با استفاده از نفوذ کننده پوستی Laurocapram، (اسید آزالیک، سولفات روی و ویتامین B6) را به روشی کامل و دقیق به فولیکول ها می رسانند.

در مدت 3 هفته مشاهده می کنید که ریزش موی شما تا حد زیادی کاهش یافته است. با گذشت زمان 90 روز متوجه صدها تا هزاران Velus (موهای کرکی) به رنگ روشن (بلوند یا روشن) در بین موهای خود می شوید، بدون توجه به اینکه رنگ اصلی موهایتان چه بوده است. در 90 روز بعد، تمام این موهای نازک، ضخیم تر شده و بلندتر می شوند و رنگدانه خود را از دست می دهند. رنگ موها مشابه زمانی می شود که در حال ریختن بوده است.

بدلیل اینکه ریزش موی زنان و نازک شدن موها طبیعتاً بدلیل تولید DHT در پوست سر نیست، ترمیم و بازیابی در آنها بسیار سریع انجام می شود. در مدت زمان 2 تا 3 هفته، توقف ریزش مو به وضوح قابل مشاهده است، تارهای مو به سرعت ضخیم می شوند و سلامت کلی موها در کمتر از یک ماه قابل مشاهده خواهد بود.

هیچ عوارض جانبی در بین بیش از 25000 کاربر روزانه ما در سرتاسر جهان گزارش نشده است.

ظرف سرم را بخوبی برای مدت زمان 30 ثانیه تکان دهید. حداقل باید مقدار 5 میلی لیتر (5 قطره از قطره چکان یا پیپت 5 میلی لیتری) از این سرم را با استفاده از قطره چکان یا پیپت ارائه شده بهمراه سرم حداقل روزی یک بار بر روی پوست سر بریزید. سرم را به مدت چند دقیقه بر روی پوست ماساژ دهید.

اکثر مصرف کنندگان ما یک ساعت قبل از خواب در شب از آن استفاده می کنند و صبح نیز آن را بطور کامل می شویند. پس از اینکه این محصول بر روی پوست سر خشک شد، هیچ تداخلی با دیگر محصولات مراقبت از مو ایجاد نمی کند. این حالت کاملاً به مصرف کننده بستگی دارد. اما باید حداقل یک ساعت آن را بر روی پوست سر رها کرد. 95% از مصرف کنندگان ما در طول شب این محصول را بر روی پوست خود رها می کنند.

بله، نیازی نیست که محصول ما را بصورت روزانه پاک کنید و همچنین در ارتباط دیگر محصولات مراقبت از مو مانند ژل های حالت دهنده یا اسپری های مو، تأثیر منفی نخواهد داشت.

جوش زدن پس از گذشت 90 روز استفاده از این محصول یک حالت طبیعی است. این حالت نشانه خوبی از رشد مجدد موهاست و ساقه موها با کمک شامپو و دیگر محصولات مراقبت از مو ضخیم و محکم می شود. پوسته شدن سبب می شود که مسیر رشد موها پاک و تمیز شود.

پس از اینکه به سطح مورد نظر از رشد مجدد موها رسیدید، همچنان می توانید به استفاده خود از محصول ادامه داده یا از محصولات مهارکننده DHT با پایه آبی استفاده کنید. اگر برای مدت طولانی از مهارکننده DHT استفاده نکنید، تولید DHT مانع از این می شود که مواد مغذی به فولیکول برسند و ضعف و ناتوانی آن مجدداً شروع می شود.

این محصول برای خانم ها سبب تقویت و ورود ویتامین ها شده و همچنین چرخه خواب موها را تغییر می دهد. خانم ها باید تا زمانی از این محصول استفاده کنند که به نتایج دلخواه برسند، سپس می توانند استفاده از سرم را متوقف کنند تا زمانی که مجدداً علائم ریزش مو را مشاهده کنند.

ما کامل ترین و پیشرفته ترین فرمول موجود در بازار را ارائه می کنیم. ما برای اینکه به بیشترین نتایج دسترسی داشته باشیم، از جنبه های مختلف این مشکل را مورد بررسی قرار می دهیم. هیچکدام از دیگر تولیدکنندگان لیست دقیقی از ترکیبات محصولات خود و عملکرد هرکدام از آنها را ارائه نمی کنند.

خیر، ما بسیاری از محصولات طبیعی را امتحان کردیم. برای اینکه هرکدام از محصولات بتوانند عملکرد مؤثری داشته باشند، لازم است که از سطح پوست رد شده و بر روی فولیکول ها شروع به کار کنند. اکثر محصولات تنها بر روی سطح رویی پوست باقی می مانند، هرگز از سطح پوست عبور نمی کنند و هیچ تأثیری نیز نخواهند داشت.

رشد موها با ترکیبات تری پپتید مس در ساختار فولیکول موهای انسان و در گروهی از افراد که از AHK-cu استفاده کرده اند، افزایش طول موها تا بیش از 155% بیشتر شده است. AHK-cu سبب افزایش رشد فولیکول موها شده و خواص آنتی آپوپتوتیک بر DPDها دارد که نقش مهمی در رشد مو ایفا می کنند.

PRODEW® 500 یک ترکیب آمینواسید است و با این هدف ارائه شده است تا به روشی جدید برای مراقبت از موها دسترسی پیدا کند. حضور و عملکرد طبیعی آمینواسیدهای آزاد در موها برخلاف پوست یک امر شناخته شده نیست، اما آمینواسیدها در حقیقت بصورت خارجی با مو در ارتباط هستند تا تأثیرات آرایشی مختلفی را ایجاد کنند، از جمله ایجاد رطوبت، تقویت ساختار موها، محافظت از رنگ مو و ترمیم سطوح آسیب دیده. تولید آمینو اسید موجود در PRODEW® 500 بر اساس آمینو اسیدهای تشکیل دهنده پروتئین های موجود در CMC (ترکیب غشای سلولی) انجام شده است.

بله، کمبود آهن یک عامل مهم در ریزش موی زنان است. باید میزان آهن خون خود را بررسی کنید. برای درمان کمبود آهن خود با پزشک خانواده مشورت کنید. محصولات ما در افزایش میزان آهن خون مطمئناً تأثیر فوق العاده ای بر سلامت و رشد مجدد موهای شما خواهند داشت.

تقریباً 2 یا 3 هفته پس از استفاده از سرم متوجه می شوید که دیگر ریزش مو ندارید. در چند ماه آینده، قطر موها بطرز چشم گیری افزایش میابد و حجم کلی موها نیز بیشتر می شود. برخلاف محصولات مخصوص آقایان، شما می توانید استفاده از این محصول را متوقف کنید. اگر متوجه شدید که به موهایتان آسیب رسیده یا اینکه بعداً شروع به ریزش کرد، می توانید مجدداً استفاده از آن را ادامه دهید.

اکثر افرادی که می خواهند کاشت مو انجام دهند، محصول ما را 6 ماه قبل از کاشت مو مورد استفاده قرار داده و یک ماه بعد از کاشت به استفاده از آن ادامه می دهند. کاشت مو روش بسیار مؤثری است و به دلیل اینکه از روش های جراحی در آن استفاده می شود، هزینه بالایی دارد. کاشت هر 2500 فولیکول تقریباً فضایی به اندازه یک DC را تشکیل می دهد. برای انجام این کار باید 10 تا 20 هزار دلار هزینه کرد. با استفاده از محصولات ما قبل از کاشت مو، تعداد فولیکول های مورد نیاز برای کاشت بطرز چشم گیری کم می شود.

ما در حال حاضر محصول خود را به بسیاری از پزشکان کاشت مو ارائه کرده ایم. استفاده از این محصول قبل از کاشت و به مدت 30 روز پس از کاشت تأثیر بسیار خوبی دارد. کاشت مو سبب وارد آمدن شوک و ضربه به موهای اطراف می شود و محصول ما این شوک را به حداقل رسانده به رشد فولیکول های تازه کاشته شده کمک می کند. علاوه بر این، محصول ما میزان DHT را بطرز چشم گیری کم کرده و مانع از ریزش موها می شود.

بطور متوسط 90 روز، متوجه موهای کرکی به رنگ روشن (بلوند یا روشن) در بین موهای خود می شوید، بدون توجه به اینکه رنگ اصلی موهایتان چه بوده است. در 90 روز بعد، تمام این موها، ضخیم تر شده و بلندتر می شوند و رنگدانه خود را از دست می دهند. رنگ موها مشابه زمانی می شود که در حال ریختن بوده است.

نتیجه کار در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است، اما در مدت زمان 6 تا 12 ماه این نتایج با سرعت بسیار زیاد و کاملاً قابل مشاهده خواهند بود.

بدلیل اینکه ریزش موی زنان و نازک شدن موها طبیعتاً بدلیل DHT، ترمیم و بازیابی در آنها بسیار سریع انجام می شود. در مدت زمان 2 تا 3 هفته، توقف ریزش مو به وضوح قابل مشاهده است، تارهای مو به سرعت ضخیم می شوند و سلامت کلی موها در کمتر از یک ماه قابل مشاهده خواهد بود.

بله، برخی از مصرف کنندگان از این محصول دو بار در روز استفاده می کنند، توصیه می کنیم که آن را شب ها و یک ساعت قبل از خواب استفاده کنید. مردان ممکن است بخواهند در روز از مهارکننده DHT ما استفاده کنند.

بله، جلوگیری از ریزش مو در مقایسه با فعالسازی مجدد فولیکول های موی ریخته شده بسیار ساده تر است. با کمک مهارکننده DHT ما، میزان DHT را بطرز چشم گیری در قسمت فولیکول ها کم کرده و در نتیجه فولیکول ها مواد مغذی را از جریان خون دریافت می کنند، موها نیز به رشد خود ادامه می دهند.

بطور معمول حداکثر تا 90% از فولیکول های مو در مرحله آناژن، 10 تا 14% در مرحله تلوژن و 1 تا 2% در مرحله کاتاژن هستند. طول این دوره ها در بخش های مختلف بدن با یکدیگر متفاوت است. این چرخه برای ابروها در مدت زمان 4 ماه تکمیل می شود، در حالی که تکمیل این مدت برای پوست سر به میزان 3 تا 4 سال است، به همین دلیل است که موهای ابرو درمقایسه با موهای سر طول بسیار کمتری دارند.

پوست سر: طول مدت زمان این چرخه درافراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. رنگ های مختلف مو و شکل های مختلف فولیکول ها بر مدت زمان این دوره ها تأثیر می گذارند.

  • مرحله آناژن 2 تا 3 سال (معمولاً بسیار طولانی تر هستند)
  • مرحله کاتاژن، 2 تا 3 هفته
  • مرحله تلوژن در حدود 3 ماه

بله، با استفاده از مهارکننده DHT، تولید DHT در بدن شما ادامه پیدا می کند که مزایای بی شماری را نیز بهمراه دارد، همچنین محصول ما میزان DHT را در پوست سر، که سبب ریزش مو است، کاهش می دهد.

پس از رسیدن به میزانی از موی دلخواه خود، می توانید از مهارکننده DHT ما استفاده کنید که مانع از ایجاد DHT در پوست سر می شود.

تا زمانی که سلامت موهایتان بازگردد از سرم استفاده کنید، در این زمان می توانید استفاده روزانه را متوقف کنید. اگر ریشه موها را رنگ بزنید و آسیب رسانی به موها ادامه پیدا کند، می توانید از سرم به میزان چند ماه در سال استفاده کنید. هر ظرف سرم برای استفاده به مدت 30 روز کافیست. هر روز 5 میلی لیتر استفاده کنید.

برای اینکه بهترین نتایج ایجاد شوند، باید در محل مورد نظر 5 میلی لیتر از این سرم را بریزید و آن را بر روی پوست سر ماساژ دهید. این ظرف حاوی 125 میلی لیتر ترکیبات مواد سازنده آن است و با استفاده به میزان 5 میلی لیتر در روز برای 30 روز کافیست.

شستن موها با شامپو طبیعتاً سبب از بین رفتن چربی ها و دیگر مواد از موها و پوست سر می شود. رساندن مواد مغذی به ساقه موها و پوست سر با استفاده از یک حالت دهنده مو از اهمیت بسیاری برخوردار است.

استفاده از حالت دهنده برای آب رسانی مجدد ساقه مو و پوست سر از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما توصیه می کنیم که پس از استفاده از شامپو از یک حالت دهنده استفاده کنید تا چربی و آمینواسیدها به ساقه مو برگردند.

بسیاری از مصرف کنندگان ما از این روغن ها بعنوان یک حالت دهنده مناسب برای آب رسانی مجدد و جایگزین کردن روغن هایی که توسط شامپو از بین رفته است، استفاده می کنند. این نکته را فراموش نکنید که این روغن ها فقط سبب آب رسانی لایه های بیرونی ساقه مو می شوند. این روغن ها به تنهایی سبب ترمیم مو نمی شوند.

بله، اگر عوارض جانبی این مواد بر روی شما تأثیر منفی نداشته است، می توانید از مزایای فوق العاده محصولات ما استفاده کنید و ترمیم موهای شما در مقایسه با زمانی که فقط قرص مصرف می کنید بسیار سریع تر خواهد بود.

توصیه نمی کنیم که در زمان بارداری از هیچ محصولی استفاده کنید، مگر اینکه توسط پزشک خانوادگی شما تأیید شده باشد

توصیه نمی کنیم که در دوران شیردهی از هیچ محصولی استفاده کنید

در دوران بارداری، حجم زیادی از مواد مغذی بدن توسط کودک مصرف می شود. اگر دوره شیردهی خود را تمام کرده اید، می توانید استفاده از محصول ما را شروع کنید تا دوباره موهای سالمی داشته باشید.